10.06.2015. 09:23

, LSM.LV - Sports

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām "Cavaliers" ir priekšā ar 2:1. Pirmajā spēlē "Warriors" savās mājās pagarinājumā guva panākumu 108:100, bet otrajā mačā Klīvlendas klubs viesos revanšējās, uzvarot pagarinājumā ar 95:93. Sērijas ceturtā spēle ceturtdien atkal notiks Klīvlendā.

Klīvlendas komandā atkal teicamu maču aizvadīja komandas līderis Lebrons Džeimss, kurš guva 40 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas zem groziem un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles. Metjū Dellavedova guva 20 punktus, bet Tristans Tompsons un Dž. R. Smits sameta pa desmit punktiem katrs.

Goldensteitas komandā NBA sezonas vērtīgākais spēlētājs Stīvens Karijs šoreiz guva 27 punktus, bet Andrē Iguodala sameta 15 punktus.

"Cavaliers" visu spēli piederēja pārsvars, jo pēc puslaika mājinieki bija vadībā ar 44:37, bet pirms pēdējās ceturtdaļas ar 72:55. Beigās "Warriors" gan spēja pietuvoties, tomēr panākt pretiniekus viņiem neizdevās.

Klīvlendas  "Cavaliers" NBA finālā spēlē otro reizi kluba vēsturē. Pirmajā reizē - 2007. gadā - NBA čempionu titulu izcīnīt neizdevās. Goldensteitas "Warriors" par NBA čempioniem kļuva 1975. gadā, bet kopš tā laika finālā nebija spēlējusi.

Goldensteitas komandā lielāko daļu savas NBA karjeras pavadīja Andris Biedriņš, kurš komandu pārstāvēja no 2004. līdz 2013. gadam.