20.09.2013. 16:35
Viens no IBO, IBF, WBO un WBA superčempiona, ukraiņa Vladimira Kļičko (60-3, 51KO) treneriem Džeims Ali Baširs paredz, ka 5.oktobra cīņā pret krievu Aleksandru Povetkinu (26-0, 18KO) ukrainis izcīnīs pārliecinošu uzvaru.

"Povetkins zina, ka viņam nepārtraukti jāiet uz priekšu, pretējā gadījumā Vladimirs viņu apstrādās ar savu kreiso roku. Viņš tieksies ieturēt vidēju distanci, kur viņam ir nedaudz vairāk izredžu, bet tur jau viņu gaidīs Vladimira sitiens no labās. Galu galā Povetkins tiks sakauts un cīņa noslēgsies aptuveni septītajā, astotajā raundā. Nedomāju, ka Povetkins būs daudz labāks kā agrākajās cīņās, turklāt jāņem vērā, ka viņš cīnīsies pret Kļičko. Atceros Povetkina cīņu ar Marko Huku, kas notika salīdzinoši nesen un sniedza man daudzas atbildes," sacīja Baširs.

"Darbs ar Vladimiru ir viens vienīgs prieks, jo viņš vienmēr atrodas lieliskā sportiskajā formā, pat, ja negatavojas cīņai," uzsvēra treneris. "Viņam vienkārši ir tāds dzīvesveids un nav bijis neviena gadījuma, kad viņš būtu uzņēmis kaut vienu lieku kilogramu."

Baširs arī salīdzināja Povetkinu un Deividu Heju: "Domāju, ka Hejs cīnītos ar Povetkinu, tad varētu viņu nokautēt. Aleksandrs pārāk bieži dod iespēju sev trāpīt, turklāt nav tik ātrs kā Hejs. Tomēr es domāju, ka Povetkins Vladimiram ir bīstamāks pretinieks nekā Hejs. Kāpēc? Viņš riskēs un visu laiku ies uz priekšu."

Izmantotie resursi:Новости — Братство Кличко - официальный...ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties