22.07.2016. 15:30
IBO, WBA un WBO smagavsaru pasaules čempiona Taisona Fjūrija (25-0, 18KO) un ukraiņa Vladimira Kļičko (64-4, 53KO) pārstāvji šonedēļ tikušies, lai apspriestu revanša cīņas iespējamo pārcelšanu no Mančestras uz kādu citu pilsētu.

Starp iespējamajām kandidatūrām tiek minētas Vācijas pilsētas Diseldorfa un Gelzenkirhene, kā arī Ukrainas galvaspilsēta Kijeva, tiesa, pēdējais variants ir maz ticams – laika apstākļu dēļ cīņu tad nāktos rīkot septembra pirmajā pusē, bet kopējie ieņēmumi būtu mazāki nekā tad, ja cīņa notiktu Vācijā. Pats Kļičko gan izteicis gatavību kompensēt divus miljonus mārciņu no savas kabatas.

Kā nedaudz ticamāka opcija tiek minēti Diseldorftas un Gelzenkirhenes stadioni, kuri jau esot rezervēti gadījumam, ja cīņu izdosies pārcelt. Ukrainas plašsaziņas līdzekļi gan norāda, ka varbūtība, ka cīņa tomēr notiks sākotnēji ieplānotajā vietā Mančestrā ir augsta – aptuveni 70%.

Fjūrija komanda gan nesteidzas dot atbildi, un tā visticamāk tiks sniegta nākamnedēļ. Kļičko menedžeris Bernds Bente norādīja: "Šķiet, ka Fjūrija komandas bažas ir saistītas ar biļešu pārdošanu. Pirmās cīņas apmeklētība bija zemāka nekā plānots, taču tas bija saistīts ar tā brīža drošības situāciju."

Jāatgādina, ka abu bokseru pirmā cīņa Diseldorfā, kurā negaidīti uzvarēja Fjūrijs, notika salīdzinoši neilgi pirms teroraktiem Parīzē, un terorisma draudu dēļ vairākās Vācijas pilsētās tikuši atcelti lieli sporta un izklaides pasākumi.

Pašreiz cīņa ieplānota uz 29.oktobri Mančestrā, taču oficiāli tas vēl nav apstiprināts, tādējādi arī biļešu pārdošana vēl nav uzsākta.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties