26.02.2012. 11:12
Vācijas 2. bundeslīgas čempionāta spēlē rokasbumbā savā starpā tikās Ingara Dudes un Evara klešnika pārstāvētās komandas un laimīgu uzvaru ar 28:27 svinēja līgas līderis GWD "Minden". Dudem - 5, Klešnikam - 3 gūti vārti.

Visa spēle HG "Saarlouis" laukumā ritēja ļoti spraigi, nevienai no komandām ne reizes neizdevās panākt kaut vai triju vārtu pārsvaru, bet 63 sekundes pirms beigām mājinieki, kuri galvenokārt bija iedzinēju lomā, beidzot panāca neizšķirtu - 27:27. Uzvaras vārtus viesi guva spēles pēdējā (!) sekundē...

Ģirta Lilienfelda pārstāvētais ThSV "Eisenach" pirmo reizi vairāk nekā 10 gadu laikā atkal spēlēja Šverinā un ne bez pūlēm pārspēja vietējos "pastniekus" no SV "Post" - 24:21 (11:9). Trīs minūtes un 20 sekundes pirms beigām Lilienfelds panāca 22:19 viesu labā (pavisam Ģirtam ir 3 gūti vārti), bet spēles pēdējā minūtēs rezultāts kļuva 24:20 viesu labā. Tikai pašā spēles galotnē ThSV "Eisenach" varēja būt drošs par uzvaru, kas ļāva attālināties no "izkrišanas zonas" un jau gandrīz panākt Dudes pārstāvēto Sārluisas komandu - 23 punkti pret Sārluisas 24 punktiem.

GWD "Minden" saglabās līderpozīciju neatkarīgi no tā, kā svētdien nospēlēs tās tuvākie sekotāji.