08.02.2017. 17:40

"Man ir patiess prieks pievienoties "Pertevniyal Genclik" klubam," aģentūras mājaslapā citēts Klāvs Čavars. "Domāju, ka tas ir labs pavērsiens šīs sezonas otrajai pusei, lai varētu sevi pierādīt, manuprāt, spēcīga līgā. Liels paldies par to jāpasaka PRIME Athlete Management aģentūrai, personiski Raivim Ušackim un Robertam Ginteram – par ātru darbību (lai nokārtotu šo darījumu) - un basketbola kluba "Gran Canaria" vadībai par doto iespēju un kvalitatīvi aizvadīto treniņu procesu."

"Domāju, ka esmu šajā sezonā attīstījis gan individuālās prasmes, gan ieguvis labu fizisko kondīciju, lai varētu palīdzēt Turcijas klubam izcīnīt uzvaras turpmākajos mačos," Čavars turpināja. Ar Spānijas augstākās līgas klubu viņš ilgtermiņa līgumu noslēdza iepriekšējā vasarā un šosezon darbojās kluba sistēmā. "Pertevniyal Genclik" ar septiņām uzvarām un 15 zaudējumiem 18 komandu konkurencē ieņem 15. vietu un nākamo spēli aizvadīs 11. februārī – Čavara 21. dzimšanas dienā -, kad uzņems priekšpēdējā vietā esošo "Ankara DSI Era".

Čavars pagājušajā LBL sezonā izpelnījās līgas progresējušākā spēlētāja balvu. Regulārajā sezonā viņš Liepājas komandas rindās vidēji sameta 6,6 punktus, bet izslēgšanas spēlēs pret Ventspils, Valmieras un Jūrmalas komandām piecreiz guva vairāk par desmit punktiem un izcēlās ar vidēji 9,4 punktiem. Čavars vidēji mačā tika arī pie 5,2 atlēkušajām bumbām.

Izmantotie resursi:Klāvs Čavars on loan to Pertevniyal Genclik...Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties