26.12.2012. 22:08

Latviešu uzbrucējs Edgars Kļaviņš šovakar jau otro spēli tā arī nav izgājis laukumā Stokholmas AIK sastāvā, lai gan mačam bijis pieteikts. Tanī pašā laikā, Vācijas hokeja līgā šovakar spēli aizvadīja Māris Jass, bet Austrijā laukumā devās arī Zintis Nauris Zuševics. Krēfeldes "Pinguine" šovakar izcīnīja uzvaru bez Herberta Vasiļjeva ierindā.

Stokholmas AIK šovakar tikās ar "MODO Hockey" vienību, piekāpjoties pretiniekiem ar 0:2. Uzvaras vārtus MODO hokejisti guva otrās trešdaļas vidū, kad precīzs bija Norvēģijas izlases spēlētājs Pjērs Oge Skrēders, taču pašā mača izskaņā 2:0 panākt izdevās Niklasam Sundstrēmam.

Latviešu uzbrucējs Edgars Kļaviņš mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs, laukumā tā arī nedodoties. Atgādināsim, ka arī iepriekšējās divās spēlēs Kļaviņš laukumā kopā pavadīja vien trīs sekundes. Iepriekš, pirms Kristiana Huseliusa pievienošanās komandai, Kļaviņš ilgstoši spēlēja komandas vadošajos virknējumos.

Māra Jasa pārstāvētā Hanoveres "Scorpions" šovakar ar 0:4 piekāpās Hamburgas "Freezers" hokejistiem. Mača rezultātu hamburgieši atklāja jau spēles piektajā minūtē, pirmajam periodam noslēdzoties 2:0 "Freezers" labā. Otros divus vārtus hamburgieši guva trešajā periodā.

Latviešu aizsargs maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, kā arī diviem metieniem pa pretinieku vārtiem. 27 aizvadītajās spēlēs Jasa kontā deviņi (2+7) punkti, kā arī negatīvs lietderības koeficients "-4".

Latviešu uzbrucēja Zinta Naura Zuševica pārstāvētā Grācas "99ers" kārtējā Austrijas hokeja līgas spēlē šovakar ar 5:3 pārspēja "Villacher SV" vienību. Zuševics, kā ierasts, spēlēja komandas ceturtajā uzbrucēju virknējumā, ar rezultativitāti neizceļoties.

Mača pirmajā periodā ievērojams pārsvars piederēja krēfeldiešiem, septītajā minūtē rezultātu atklājot Andreasam Drindlam. Tiesa, perioda turpinājumā diseldorfiešiem izdevās panākt 1:1, kad precīzs bija Drū Periss. Pašā perioda izskaņā krēfeldiešu vadību atjaunoja Ādams Kuršeins.

Otrais periods aizritēja jau krietni līdzīgākā cīņā, tajā vēl divus vārtus gūstot un 4:1 panākot "Pinguine" spēlētājiem Fransuā Meto un Markam Voakam. Trešā perioda vidū "Metro Stars" vienus vārtus atguva, taču tad izšķirošo 5:2 panāca Fransuā Meto, kuram tie bija jau otrie vārti spēlē.

Izmantotie resursi:Offizielle Webseite der Deutschen Eishockey...Start - Hockeyligan.seErste Bank Eishockey Liga - Austria