21.11.2016. 09:50

Maču klātienē apmeklēja vairāk nekā divi tūkstoši skatītāju, un pirmajā periodā laukumā pārsvars pat bija ''Lancers'', kas izpildīja par astoņiem metieniem vairāk (12 pret 4), bet vienalga atradās iedzinējos ar 0:1. Otro periodu Muskegonas ''Lumberjacks'' jau uzvarēja ar 4:1, bet visā spēlē pieveica pretiniekus ar graujošu 8:2.

Pagalam vājas spēles abiem ''Lancers'' vārtsargiem - Džeikobs Ektons atvairīja astoņus no 11 pretinieku izdarītajiem metieniem, bet Peters Toms tika galā tikai ar sešiem no 11. Mačā kopumā ''Lancers'' izpildīja par 16 metieniem pa vārtiem vairāk nekā ''Lumberjacks'' (38 pret 22), bet tas neglāba no pamatīgas sagrāves.

Latvijas centra uzbrucējs 1998. gadā dzimušais Erlends Kļaviņš pa vārtiem nemeta un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens. Erlendam 16 spēlēs šosezon divi vārti, piecas rezultatīvas piespēles, 14 soda minūtes un lietderības koeficients mīnus trīs.

Izmantotie resursi:Game Center