28.11.2014. 16:42
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans sarkastiski atbildējis uz jautājumu par to, ko viņš domā par Dereka Fišera kā Ņujorkas "Knicks" galvenā trenera uzticēšanos Ņujorkas organizācijai.

"Knicks" sezonu debitanta Fišera vadībā sākusi katastrofāli - četras uzvaras 16 spēlēs un desmit zaudējumi pēdējos 12 mačos, kas dod vietu Austrumu konferences tabulas lejasgalā. "Esmu vairāk norūpējies par Fišera veselību un labklājību. Zinu, cik grūti viņam ir ceļot un būt prom no mājām," ironizēja "Mavericks" īpašnieks Marks Kjūbans, kurš nekad nav slēpis, ko domā par dažādām lietām.

Kjūbans joprojām nav aizmirsis Fišera rīcību 2012. gada rudenī, kad pēc deviņām nospēlētām spēlēm Dalasas komandas rindās aizsargs prasīja atbrīvošanu no darba, pamatojot to ar grūtībām iedzīvoties tik tālu no ģimenes, kas bāzējās Losandželosā. Tomēr sezonas vidū Fišers parakstīja līgumu ar Oklahomsitijas "Thunder".

40 gadus vecais Fišers pirmos astoņus karjera gadus pavadīja Losandželosas "Lakers", pēc tam uzspēlēja Goldensteitas "Warriors" un Jūtas "Jazz", bet 2007. gadā atgriezās "Lakers" uz piecām sezonām. Kopš 2012. gada Fišers uzspēlēja "Thunder" un "Mavericks" komandās.

Ar "Lakers" Fišers piecas reizes kļuva par NBA čempionu, bet šovasar pēc spēlētāja karjeras beigām Fišeru par galveno treneri noalgoja "Knicks" prezidents Fils Džeksons. Tieši Džeksona vadībā Fišers izcīnīja čempiontitulus.

Izmantotie resursi:ESPNJēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties