15.01.2017. 10:28

Kristaps Mauriņš devās uz starta ar astoto numuru, labi startēja un aizvadīja braucienu bez lielām kļūdām, uzrādot 15. laiku pēc pirmā brauciena. Arī Artūram Dārzniekam lielu problēmu trasē nebija un devītais rezultāts pēc pirmā brauciena.

Inārs Kivlenieks startēja teicami, aizvadīja tīru braucienu (47.971) un finišā bija tikai trīs sekundes simtdaļu attālumā no Armīnam Cīgleram piederošā trases rekorda. Kivleniekam pirmajā braucienā izdevās uzrādīt otro labāko rezultātu. Riks Kristens Rozītis nebija tik ātrs startā, taču brauciena gaitā uzņēma teicamu ātrumu un finišā bija 10. ātrākais pēc pirmā brauciena.

Par līderi pēc pirmā brauciena bija izvirzījies Eiropas čempions Semjons Pavļičenko, kurš pirms diviem gadiem Siguldā kļuva par pasaules čempionu. Krievu sportists nodemonstrēja savas tehnikas izcilību - neraugoties uz pieļautajām kļūdām trasē, izdevās uzstādīt jaunu trases rekordu (47.837).

Daļa favorītu, kā Dominiks Fišnallers, Volfgangs Kindls, Ralfs Paliks un Takers Vests, pieļāva ievērojamas kļūdas, līdz ar to nesasniedzot savu potenciālu pirmajā braucienā.

Startē 32 sportisti.

Otrais brauciens sāksies jau pulksten 10:55.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties