21.12.2017. 08:12

Matīss Kivlenieks bija spiests iesaistīties spēlē pēc neveiksmīga komandas biedra Ivana Kulbakova snieguma, kurš pirmā perioda laikā atvairīja sešus metienus un ielaida trīs vārtus. Latviešu vārtsargs bija veiksmīgāks, 43:36 minūtēs tiekot galā ar astoņiem no deviņiem metieniem, palīdzot „Monsters” svinēt uzvaru papildlaikā ar 5:4. Šī bija 13. spēle Kivleniekam – ar Matīsu vārtos komanda izcīnījusi četras uzvaras, bet pats vārtsargs atvairījis 88,9% no metieniem, vidēji mačā ielaižot 2,97 vārtus.

Mārtiņš Dzierkals aizvadījis trešo spēli AHL. „Marlies” piekāpās „Comets” ar 2:5, uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem, maču noslēdzot ar -2. Pagaidām Dzierkals nav spējis atzīmēties ar rezultativitāti Toronto „Maple Leafs” farmklubā, trīs spēļu laikā nopelnot divas soda minūtes un -3 lietderību.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]