17.01.2016. 22:55
Svētdien pirms un arī pēc Rīgas "Dinamo" spēles staigāju gar arēnu, pagāju uz ostas pusi, uz Skanstes ielas pusi, kur "Dinamo" štābs. Pārbaudīju vismaz 99 kokus, taču nevienā Hokeja federācijas prezidentu Kirovu Lipmanu neredzēju. Bet tauta jau sestdienas leģendu spēlē par to vien runāja, ka Kirovs esot sevi uzdzinis... kokā.

Pilnīgas muļķības! Es viņu nevienā kokā neredzēju. Tāpat kā šajos 99 kokos neredzēju Solvitu Āboltiņu. Ja Tieslietu ministrs Dizntars Rasnačs saka, ka Solvita ir kokā, lai nāk un parāda!

Ja par Lipmanu. Hm? Kā lai tā solīdāk jums izstāsta, ko runā tauta un informēti avoti Raunas ielā. Kā zināms, Kirovs solīja, ka 20. janvāra LHF Valdes sēdē tikšot nosaukts Latvijas izlases galvenais treneris, un tas nebūšot Teds Nolans, bet kāds cits no diviem Ziemeļamerikas speciālistiem. Skaidrs, ka Amerikā un jo sevišķi Kanādā hokeja speciālistu daudz, taču no Latvijas uz Ameriku esot zvanīts tikai vienam, no kura saņemti gan piekrišanas e-maili, gan pēc tam sašutuma pilni sūtījumi: kas? jums tur visi sajukuši prātā!

Runa ir par kādu Kūlena kungu, kurš divos pasaules čempionātos bijis Latvijas izlases aptverē, gatavojis izlasi 2014. gada pasaules čempionātam un iespēju robežās arī Soču olimpiskajām spēlēm. LHF prezidents gan viņu sauc par Nolana aģentu, kas nav nepatiesība, bet ne jau par to stāsts.

5. janvārī pirmais kandidāts Leonīds Beresņevs pateica Kirovam Lipmanam, ka viņš būtu pelnījis tādu pašu atalgojumu kā iepriekšējais treneris Aleksandrs Beļavskis, proti, 10 000 eiro mēnesī, šī vienošanās nenotika. Lipmans Beresņevu bija novērtējis par 6000 eiro...

Tūdaļ sekoja zvans uz Toljati, kur strādā kāds Latvijas treneris, un arī uz Ameriku Kūlenam. Toms, ļoti gribēdams palīdzēt Latvijai pasaules čempionātā Maskavā, jau esot pat nopircis lidmašīnas biļeti uz Rīgu... Un tad strauji padevis atpakaļgaitā. Tauta runā, ka zemā samaksas piedāvājuma dēļ. 5000 eiro. Par diviem mēnešiem... Kūlens, kurš bijis Nolana aģents, protams, zina, ka Kirovs Nolanam mēnesī maksāja 13 000. Varbūt dolāros, bet tas nav tik būtiski.

Kā runā Rīgā, atmosfēra Raunas ielā esot stipri nokaitēta, un otro reizi pēdējā pusgadā Lipmans runājot arī par savu atkāpšanos un t.s. ģenerālā jeb pārvēlēšanu kongresa sasaukšanu.

Kā tas grūtos laikos mēdz būt, palīdz eksperti. Guntars Paste iesaka, ka vajagot klauvēt pie Teda Nolana sirdsapziņas. Bufalo "Sabres", kur viņu darbam sagatavojis Lipmans Latvijas izlasē, naudu taču esot nopelnījis. Un Anerikā indiāņiem taču neesot jāmaksā nodokļi... Lai nu braucot un atstrādājot!

P. S. Iesākumā tā varbūt varētu izklausīties ļoti neticama versija, bet "Aldara" apvidū Aptiekas ielā runājot, ka tiekot meklēts treneris, kurš par iespēju strādāt piemaksāšot. Tam nu gan es neticu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties