21.08.2014. 20:04
Kipras masu mediji ziņo, ka Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala uz īres tiesībām jau rīt pievienosies Kipras klubam "Anorthosis".

Valēriju Šabalu, kurš 12.oktobrī svinēs 20 gadu jubileju, šī gada oktobrī no "Skonto" iegādājās Beļģijas 3.labākais klubs "Club Brugge", tomēr šai komandā Latvijas izlases uzbrucējs vēl ne reizi nav bijis pieteikts oficiālai spēlei - pusgadu Šabala pavadīja uz īres tiesībām "Skonto", bet 2014./15. gada sezonā, kaut arī atrodas "Club Brugge" rīcībā, komandas galvenā trenera uzmanību tā arī nav izpelnījies.

Lai gan Šabala tika iekļauts to 22 spēlētāju sarakstā, kas ar lidmašīnu devušies uz šī vakara UEFA Eiropas līgas "play-off" spēli pret Šveices "Grasshoppers" (mačam Valērijs nav pieteikts), šodien Kipras mediji ziņo, ka mūsu uzbrucējs jau tuvākajā laikā uz īres tiesībām pievienosies "Anorthosis". Šis klubs, kuru karjeras norietā pārstāvējis arī šī brīža Latvijas izlases treneris Marians Pahars, pagājušajā sezonā Kipras čempionātā ieņēma 6.vietu un Eirokausiem nekvalificējās. Jaunais Kipras čempionāts sāksies šajā nedēļas nogalē, bet "Anorthosis" pirmā spēle gaidāma vien augusta/septembra mijā.

Portāls anorthosis24.net šodien vēsta, ka Šabala "Anorthosis" pievienosies tuvāko 24 stundu laikā. Portāls arī raksta, ka vienošanās starp "Club Brugge" un "Anorthosis" ir komplicēta, un ka pēc īres beigām Šabala varētu kļūt arī par "Anorthosis" īpašumu.

"Anorthosis" ir 13 reizes kļuvusi par Kipras čempioni, pēdējo reizi 2008.gadā.

Izmantotie resursi:Όλα τα νέα της Ανόρθωσης - Anorthosis24.netKučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties