09.02.2017. 22:00

"Apstiprinām, ka Ernaness ir noslēdzis pāreju uz "Hebei China Fortune" par astoņiem miljoniem eiro, kas ir jāsamaksā 15 dienu laikā pēc dokumentu starptautiskas noformēšanas," teikts Turīnas kluba paziņojumā. "Atkarībā no sportiskajiem sasniegumiem kompensācija var pieaugt par diviem miljoniem eiro."

Turīnas "Juventus" brazīlieti iegādājās 2015. gada vasarā, par 13 miljoniem eiro nopērkot no Milānas "Inter". Pirmajā sezonā "Juventus" rindās Ernaness A sērijā aizvadīja 14 spēles, desmit sākot pamatsastāvā, bet šosezon viņam desmit mači un astoņi pamatsastāvā. Abu sezonu laikā viņš guva pa vieniem vārtiem,

Itālijā Ernaness nokļuva 2010. gadā, kad Romas "Lazio" viņu par 13,5 miljoniem nopirka no Brazīlijas kluba "Sao Paulo", bet 2014. gadā viņš par 18 miljoniem tika pārdots "Inter". Ernanesa jauno klubu iepriekšējā sezonā, kurā Superlīgā tika ieņemta septītā vieta, pārstāvēja tādi leģionāri kā Esekjels Laveci, Žervinjo un Stefans Mbijā. Šajā pāreju periodā kluba dārgākais pirkums ir 27 gadus vecs ķīniešu aizsargs Čendons Žans, kurš tika nopirkts par 20,4 miljoniem eiro, labojot pašmāju pāreju rekordu.

Izmantotie resursi:Hernanes joins Hebei China Fortune FC -...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties