10.06.2014. 08:27
Soli no Stenlija kausa izcīnīšanas nonākuši Losandželosas "Kings" hokejisti, kas Ņujorkā ar 3:0 pārspēja vietējo "Rangers". Ar tādu pašu rezultātu Losandželosas klubs ir vadībā arī visā sērijā līdz četrām uzvarām.

Pēc pirmajām divām spēlēm "Staples Center", kad "Kings" izcīnīja divas uzvaras papildlaikā, šonakt uzvarētāja noteikšanai pietika ar 60 minūtēm. Vairākas reizes Losandželosu no vārtu zaudējuma glāba "Kings" vārtsargs Džonatans Kviks, atvairot visas 32 mājinieku mestās ripas un palīdzot karaļiem svinēt uzvaru ar 3:0.

"Kings" hokejisti izpildīja tikai 15 metienus pa Henrika Lundkvista vārtiem, tomēr katra trešā ripa sasniedza mērķi. Zviedru vārtsargam ne pārāk veiksmīga spēle (tieši veiksmes ziņā) – pirmā ripa ielaista pirmā perioda pēdējā sekundē, savukārt otros vārtus "Kings" guva pēc rikošeta no "Rangers" uzbrucēja Senluī. Vārtu guvumi tika fiksēti Džefa Kārtera, Džeika Mazina un Maika Ričardsa kontā.

Sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle notiks naktī uz ceturtdienu. Norises vieta tā pati, kas trešajā mačā – "Madison Square Garden".

Interesanti, ka arī pirms diviem gadiem, kad "Kings" izcīnīja vienīgo Stenlija kausu savā vēsturē, scenārijs sērijā bija līdzīgs. Pirmajās divās spēlēs "Kings" izcīnīja uzvaras pagarinājumā (tiesa, izbraukumā), bet trešajā nosargāja savus vārtus neskartus. Toreiz Stenlija kausa izcīņas uzvarētājs tika noskaidrots sešās spēlēs.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueFP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties