30.12.2015. 10:45
Losandželosas «Kings» vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien guva trīs vārtus pusotras minūtes laikā, tādējādi izbraukumā ar 5:2 (0:0, 4:1, 1:1) pārspējot Edmontonas «Oilers» vienību.

Šī bija «Kings» trešā uzvara pēc kārtas. Tikmēr «Oilers» bija uzvarējuši septiņās mājas spēlēs pēc kārtas, bet nu šī panākumu sērija tika izbeigta.

Mača rezultātu otrā perioda piektajā minūtē atklāja Dvaits Kings, taču nākamās pusotras minūtes laikā «Kings» hokejisti guva vēl divus vārtus, panākot jau 3:0 savā labā. Otro un trešo ripu «Oilers» vārtsarga Kema Telbota vārtos ieraidīja Maikls Meršs un Tailers Tofoli.

Atlikušajā spēles pusē komandas guva vēl pa diviem vārtiem, taču tas būtiski spēles likteni neizmainīja, un «Kings» svinēja panākumu.

Tāpat lielu ieguldījumu šīs spēles uzvarā pievienoja «Kings» vārtsargs Džonatans Kviks, kurš atvairīja 42 no 44 pretinieku mestajām ripām.

Savukārt citā otrdienas mačā Čikāgas «Blackhawks» izbraukumā ar 7:5 (3:2, 2:0, 2:3) pieveica Arizonas «Coyotes» vienību.

Lai arī pirmās trešdaļas vidū spēles rezultāts bija neizšķirts, turpinājumā «Blackhawks» guva četrus vārtus un izvirzījās vadībā ar 6:2. Līdz spēles beigām mājinieki mazliet samazināja cīņas rezultātu, taču tikt pie punktiem nespēja.

«Blackhawks» rindās spēlējošie Patriks Keins un Dankans Kīts guva pa vieniem vārtiem un veica pa divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr «Coyotes» vienību pārstāvošais Šeins Douns izcēlās ar trim vārtiem jeb «hat-trick».

Tikmēr visas līgas līdere Dalasas «Stars» izbraukumā ar 3:6 (1:3, 1:1, 1:2) piekāpās turnīra pastarītei Kolumbusas «Blue Jackets», bet Floridas «Panthers» mājās ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pieveica Monreālas «Canadiens», izcīnot jau septīto uzvaru pēc kārtas un pakāpjoties uz Atlantijas divīzijas kopvērtējuma pirmo vietu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga