01.09.2016. 16:24
Lai arī KHL jaunā sezona sākusies jau pirms nedēļās, līgas jaunpienācēja „Kunlun” no Ķīnas tikai šodien aizvadīja savu pirmo spēli, ar 2:1 izbraukumā pieveicot „Amur”.

Ķīnā bāzētais klubs „Kunlun” savai debijas spēlei pieteica sastāvā četrus vietējos hokejistus – aizsargu Zaku Juieņu un uzbrucējus Rudi Jiņu, Vaņu Guanhua un Sja Tjansjaņu. Visi četri gan laukumā lielu lomu nespēlēja, un neviens uz ledus nepavadīja vairāk nekā sešas minūtes.

Taču „Kunlun” spēja izvirzīties pirmā vadībā, 14. minūtē realizējot vairākumu. Ar vārtu guvumu izcēlās Ķīnas komandas leģionārs Šons Kolinss, ierakstot savu vārdu kluba vēsturē kā pirmā vārtu guvuma autors KHL.

Rezultāts 1:0 saglabājās līdz pat spēles pēdējām minītēm, kad „Amur” izdevās panākt izlīdzinājumu. Savus otros vārtus šosezon guva Kristians Kūsela divas minūtes pirms pamatlaika beigām, taču Ķīnas komandai pietika laika atspēlēties – 56 sekundes pirms finālsvilpes pieredzējušais somu aizsargs Tūka Mentile izrāva „Kunlun” uzvaru ar 2:1.

„Kunlun” nākamais mačs KHL paredzēts pēc četrām dienām pret „Admiral”, kamēr „Amur” jaunās sezonas sākumā cietusi ceturto zaudējumu pamatlaikā piecās spēlēs.