08.02.2017. 18:52

Šajā lietā figurēja divi aizdomās turamie – trīsdesmit divus gadus vecais Hari un kāds Farhats Y., kurš tika attaisnots. Pēc tiesas sniegtās informācijas, marokānis cietušajam salauzis potīti, kā arī viņam tika salauzts deguns un pārsista uzacs.

Pats Badrs Hari skaidro, ka Koenam Everinkam nav uzbrucis bez pamata. Viņš esot aizvainojis sportista draudzeni Estelli Kruifu. Kikbokseris apgalvo, ka izdarījis tikai vienu sitienu, kam tiesa netic.

Nīderlandes augstākā tiesa Hari piesprieda divu gadu cietumsodu, no kuriem sportistam, pēc portālam nltimes.nl pieejamās informācijas, atlicis “atsēdēt” vien sešus mēnešus, jo lielāko daļu soda jau viņš esot izcietis. Kā arī bijušajam K-1 čempionam būs jāsamaksā 45, 000 Euro.

Interesanti, ka lietā figurējošais cietušais Everinks vairs nav dzīvs. Viņš pērnā gada martā tika nogalināts savās mājās. Vienīgais aizdomās turamais par šo slepkavību ir Nīderlandes labākā tenisista Robina Hāses treneris Marks De J.

Šobrīd Hari neatrodas Nīderlandē, un pēc portāla bloodyelbow.com pieejamās informācijas, viņš šo sestdien Azerbaidžānā apmeklēs K-1 cīņu šovu.

Izmantotie resursi:NL Times | Netherlands news in EnglishBloody Elbow, for MMA and UFC newsOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties