01.11.2017. 10:39
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pagājušās sezonas MVP jeb vērtīgākais spēlētājs Rasels Vestbruks no Oklahomsitijas «Thunder» vienības ir pielīdzināms boksa leģendai Maikam Taisonam, uzskata bijušais basketbolists Džeisons Kids, kurš patlaban ir Milvoki «Bucks» komandas galvenais treneris.

«Thunder» otrdien izbraukumā ar rezultātu 110:91 pārspēja «Bucks». Uzvarētāju rindās Vestbruks izcēlās ar 12 punktiem, 10 atlēkušajām bumbām un 9 rezultatīvām piespēlēm, teju sasniedzot «triple-double» - divciparu skaitli trīs statistikas ailītēs. 

«Viņš ir basketbola [Maiks] Taisons,» ESPN citē Kidu, kurš pats savulaik bija NBA zvaigzne saspēles vadītāja pozīcijā. «Līdz ar centra iemetienu mača sākumā, viņš metas virsū un uzbrūk ar enerģiju kāda bija Taisonam, kad [boksa cīņā] atskanēja zvans.» 

«Kad vien viņš ir laukumā, viņš spēlē spēcīgi un ar vienu ātrumu - vislielāko. Viņš nepārtraukti ir kustībā un sagādā pretiniekiem problēmas,» sacīja Kids, pielīdzinot Vestbruku boksa leģendai Taisonam.

Vestbruks starp vēl aktīvajiem spēlētājiem ir līderis ar 82 savāktiem «triple-double» karjerā. NBA vēsturē trešais ar 107 ir Kids, bet viņam priekšā ir leģendārie Maģiskais Džonsons (138) un Oskars Robertsons (181).MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties