15.01.2017. 18:01

Kā pirmā trasē devās vācieša Niko Valtera ekipāža, kurai vakar pagalam neveiksmīgs starts divniekos. Vācieši bija salīdzinoši ātri startā (5,16), braucienu aizvadīja stabili un uzstādīja kontrollaiku pārējiem - 54,63. Pārsteidzoši sliktu braucienu aizvadīja Eiropas čempions Frančesko Frīdrihs, kurš zaudēja tautiešiem gan startā (5,20), gan pārliecinoši arī finišā, atpaliekot no līdera par 0,42 sekundēm. Viņam priekšā bija austrietis Maiers, kurš no Valtera atpalika par 0,09 sekundēm, kā arī amerikānis Holkombs.

Tāpat neveicās arī šveicietim Riko Pēteram, kurš startēja vienpadsmitais un ieņēma vien devīto vietu. Kopvērtējuma vicelīderi, krievu pilots Aleksandrs Kasjanovs arī nespēja apsteigt ne Valteru, ne Maieru un uzrādīja trešo rezultātu. Kasjanovu uzreiz gan apsteidza tautietis Stuļņevs, kurš uzrādīja labāko starta laiku (5,13). Valteru no līderpozīcijas nobīdīja tautietis Johaness Lohners, kurš bija ātrākais startā (5,10), veica tīru braucienu un parspēja Valteru par 0,13 sekundēm.

Astoņpadsmitie uz starta stājās Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Jāni Jansonu un Raivi Zīrupu. Startā mūsējie uzrādīja otro labāko laiku (5,11), uzrādīja labāko izejas ātrumu, taču trasē Oskaram neizdevās noturēt startā uzņemto kursu un noslēgumā piektais rezultāts, par 0,13 sekundēm atpaliekot no trijnieka un 0,35 sekundēm no līdera. Ar 21. numuru trasē devās otra latviešu ekipāža - Uģis Žaļims ar stūmējiem Helviju Lūsi, Kasparu Brezinski un Dāvi Spriņģi. Startā astotais rezultāts (5,18), taču puiši visai ilgi sēdās kamanās, neizdevās attīstīt pietiekami lielu ātrumu un 15. rezultāts beigās, no līdera atpaliekot par 0,75 sekundēm.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties