11.01.2014. 16:49
Latvijas jaunā bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa pilotētais divnieks sestdien izcīnīja augsto astoto vietu Šveices trasē notiekošajā Pasaules kausa piektajā posmā.Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena bija desmitais, bet...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena bija desmitais, bet otrajā izdevās pakāpties par pāris vietām augstāk, summā uzvarētājam šveicietim Beātam Hefti zaudējot 0,76 sekundes.

Tikmēr Latvijas pirmais numurs Oskars Melbārdis kopā ar Daumantu Dreiškenu, kuri pēc pirmā brauciena bija 11.vietā, otro mēģinājumu vairs neveica tik labi, tāpēc nācās kopējā ieskaitē atkrist uz 13.vietu. Latvijas vadošais pilots no otrā numura atpalika arī iepriekšējā PK posmā Vinterbergā.

Otrajā vietā šajā posmā finišēja pieredzējušais krievu braucējs Aleksandrs Zubkovs, kurš uzvarētājam piekāpās par 0,18 sekundēm. Tikmēr neveiksmīgu otro braucienu aizvadīja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas pēc pirmā brauciena bija pirmajā vietā, taču noslēgumā summā izcīnīja vien trešo vietu.

Svētdien paredzētas sacensības četriniekiem.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties