11.01.2014. 15:24

Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu pirmo braucienu veica vienā minūtē un 7,03 sekundēs, kas ļauj ieņemt desmito vietu, bet Melbārdis ar Daumantu Dreiškenu ir uzreiz aiz viņa, atpaliekot tikai par vienu sekundes simtdaļu.

Tikmēr pēc pirmā brauciena vadībā atrodas vācieša Frančesko Frīdriha ekipāžu, no kā Ķibermanis atpaliek par 0,39 sekundēm.

Otrajā vietā pagaidām atrodas šveicietis Beāts Hefti, kurš no līdera atpaliek par 0,10 sekundēm, bet trešais šobrīd ir Lindons Rašs no Kanādas.

Otrais brauciens sāksies plkst.15.45, un to tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7).

Svētdien paredzētas sacensības četriniekiem.

Pasaules kausa kopvērtējumā divnieku ekipāžām līderis ar 1068 punktiem ir amerikānis Stīvens Holkombs, kurš bija uzvarējis pirmajos trīs sezonas posmos, bet viņam ar 965 punktiem seko šveicietis Beāts Hefti. Tikmēr Melbārdis ar 792 punktiem atrodas astotajā vietā, bet Ķibermanis ar 360 punktiem ieņem 17.pozīciju.

Tikmēr Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) rangā divniekiem Melbārdis ar 792 punktiem ir astotais, Ķibermanis ar 470 punktiem ir 23.pozīcijā, bet Uģis Žaļims ar 460 punktiem atrodas 25.vietā.

Zīmīgi, ka sportists, kurš uzvarēs Sanktmoricā un vēl nākamajos divos pasaules kausa posmos, tiks pie 100 000 eiro. Tiesa, šo posmu sešos braucienos atlētam vajadzēs uzrādīt arī ātrākos laikus.

Kā zināms, pērn šis bonuss tika iedibināts pirmo reizi, un skeletonā to ieguva latvietis Martins Dukurs.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem Melbārdis ieņēma otro vietu, Uģis Žaļims un Ķibermanis palika attiecīgi 35. un 37.pozīcijā. Savukārt četriniekiem Melbārdis vēlreiz bija otrais, uzvarot neoficiālajā kombinācijas vērtējumā, bet Ķibermanis un Žaļims ieņēma attiecīgi 25. un 29.vietu.

Pagājušās sezonas beigās Melbārdis Sočos notikušajā Pasaules kausa posmā triumfēja četrinieku sacensībās, izcīnot savu pirmo uzvaru karjerā un nodrošinot otro vietu sezonas kopvērtējumā. Savukārt divnieku mačos viņš Sočos izcīnīja trešo vietu.

Žaļims šīs sezonas sākumā Latvijai vērtīgos Nāciju ieskaites punktus pelna Eiropas kausā.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19.janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dotu iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr pašlaik vairs Latvija reāli nepretendē uz iespēju Sočos startēt ar trim ekipāžām.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties