13.11.2014. 13:58

Pirmajā braucienā Ķibermanis duetā ar Vairi Leibomu izcīnīja trešo vietu, otrajā braucienā ceturto. Divu braucienu summā Latvijas komanda uzvarētajam vācietim Frančesko Frīdriham piekāpās par 1,33 sekundēm. Otro vietu izcīnīja Riko Peters no Šveices, kura vadītais divnieks līderim zaudēja tieši sekundi. Savukārt trešo vietu ieguva Dienvidkorejas pilota Vona Junjona ekipāža, kas Frīdriham zaudēja sekundi un 29 simtdaļas, bet Ķibermani viņš apsteidza par 0,04 sekundēm.

Sacensībās nepiedalījās Beāts Hefti no Šveices, kurš dienu iepriekš izcīnīja otro vietu.

Tikmēr cita Latvijas ekipāža Uģis Žaļims/Intars Dambis pirmajā braucienā izcīnīja astoto vietu, bet otrajā sesto, divu braucienu summā ierindojoties 8. pozīcijā. Uzvarētājam Latvijas divnieks piekāpās 1,67 sekundes.

Matīss Miknis, kuram šī ir debijas sezona bobslejā, kopā ar Jāni Jansonu pirmajā braucienā sasniedza 24. rezultātu un otrajam braucienam nekvalificējās.

Kopumā sacensībās piedalījās 39 ekipāžas.

Posms noslēgsies svētdien ar četrinieku sacensībām.

Latvijas bobsleja pirmā ekipāža ar Oskaru Melbārdi priekšgalā šajās sacensībās nepiedalījās. Viņš ar partneriem sezonai gatavojas Vinterbergas trasē Vācijā.

Pasaules kausa izcīņa šosezon startēs decembra sākumā Leikplesidas trasē ASV. Paredzams, ka tajā Latviju pārstāvēs Melbārža un Ķibermaņa pilotētās komandas.Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties