11.01.2014. 19:29
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien visa uzmanība tika koncentrēta uz notikumiem Bratislavā, kur līgas labākie hokejisti satikās KHL Visu zvaigžņu mačā. Kā jau tāda tipa spēlēm raksturīgi, arī šis mačs noslēdzās ar ikdienišķam hokeja mačam neraksturīgu rezultātu – 18:16 Rietumu komandas labā.

Dienas programma startēja ar individuālajiem pārbaudījumiem. Bratislavas "Slovan" uzbrucējs Milans Bartovičs bija visātrākais slidojumā ar 13,48 sekundēm, labojot KHL Zvaigžņu spēļu rekordu, kas iepriekš piederēja Jevgēņijam Kuzņecovam (13,82).

Vārtsargu konkursā uzvarēja "Vityaz" vārtsargs Ivans Lisutins, tāpat pirms Zvaigžņu spēles notika arī vairākas stafetes, treneru konkurss, bullīšu sacensības, kā arī spēcīgāko un precīzāko metienu konkursi.

Jau spēles pirmais periods parādīja, ka šī Zvaigžņu spēle nebūs krasi atšķirīga no citām. Hokejisti lielāko daļu uzmanības veltīja skatītāju priecēšanai ar krāšņām individuālām darbībām – jau pirmajā trešdaļā tika iemestas 11 ripas, vienus vārtus guva arī Rīgas "Dinamo" aizsargs Sandis Ozoliņš. Otrajā periodā divas ripas Austrumu komandas vārtos iemeta rīdzinieku uzbrucējs Marsels Hosa, bet viss mačs noslēdzās ar 18:16 Rietumu komandas labā.

Abu komandu hokejistiem gan neizdevās pārspēt pirms trim gadiem Sanktpēterburgā paveikto – toreiz Rietumu un Austrumu komandas kopā sameta 34 ripas, tiesa, 2011.gadā Austrumi vienība uzvarēja. Abas spēles ir vārtu guvumiem bagātākās KHL Zvaigžņu spēles neilgajā vēsturē.

Konkurss Uzvarētājs
Ātrākais aplis Milans Bartovičs ("Slovan")
Vārtsargu konkurss Ivans Ļisutins ("Vityaz")
Spēcīgākais metiens Deniss Kuļašs ("Avangard")
Precīzākais metiens Derons Kvints ("Spartak")

2012 Arēna Rīga Rīga Austrumi (Fjodorovs) - Rietumi (Ozoliņš) 15:11
2013 Traktor sporta pils Čeļabinska Austrumi (Morozovs) - Rietumi (Kovaļčuks) 18:11
2014 Slovnaft Arena Bratislava Rietumi (Kovaļčuks) - Austrumi (Mozjakins) 18:16

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801