22.02.2012. 19:00
Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta pēdējās mājas spēļu sērijas otrajā mačā uzņem Novosibirskas "Sibirj" komandu.

Mačā noslēdzies otrais periods, "Dinamo" ir iedzinējos ar 1:2...

Spēles 16.minūtē vadībā izvirzījās "Sibirj" komanda, kad ar vārtu guvumu izcēlās Vjačeslavs Soloduhins, taču divas minūtes vēlāk Ģirts Ankipāns ar lielas veiksmes palīdzību rezultātu izlīdzināja. Savukārt otrā perioda vidū viesu komandas spēlētājs Jonass Enlunds vēlreiz izvirzīja vadībā savu komandu.

Šīsdienas spēlei treneri atkal pieteiks septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus, un šodien savainojumu dēļ nespēlēs Sandis Ozoliņš un Fredriks Vargs, bet ierindā atgriezīsies aizsargs Rodrigo Laviņš. Šodien malā paliks arī Roberts Bukarts, bet spēlēs Mārtiņš Cipulis un Juris Štāls. Vārtus sargās Kriss Holts.

Spēle sākās līdzīgā cīņā un abas komandas izveidoja pāris labus uzbrukumus, bet mača ceturtajā minūtē uz noraidīto spēlētāju soliņa devās "Dinamo" aizsargs Jēkabs Rēdlihs. Tomēr vairākumā viesi darbojās nepārliecinoši un lielu briesmu Krisa Holta sargātajiem vārtiem nebija. Piecas minūtes vēlāk iespēja realizēt vairākumu bija jau Latvijas klubam, taču arī rīdzinieki nesēja bīstami apdraudēt "Sibirj" vārtus un rezultāts nemainījās.

Pirmās trešdaļas vidū abpusēju divu minūšu noraidījumu saņēma Aleksandrs Ņiživijs un Jurijs Petrovs, tomēr arī šādos sastāvos neviena komanda vārtus nespēja gūt. Cīņas rezultāts tika atklāts piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad Soloduhins izrādījās acīgākais burzmā "Dinamo" vārtu priekšā un ieraidīja ripu vārtos. Mača galvenais tienesis gan vēl devās skatīties video atkārtojumu, tomēr vārtu guvumu ieskaitīja.

Neizšķirtu rīdziniekiem izdevās panākt pēc nepilnām trijām minūtēm, kad Ankipāns veica piespēli no aizvārtes, taču ripa atsitās pret nūju vienam no "Sibirj" hokejistiem un ieslīdēja vārtos - 1:1. Līdz pirmās trešdaļas beigām neliels pārsvars piederēja "Dinamo", tomēr rezultāts vairs nemainījās.