29.02.2012. 21:23

Ar uzvarām KHL Gagarina kausa 1.kārtu sāka arī pārējās trīs Rietumu konferences komandas, kuras regulārajā čempionātā bija augstāk par saviem pretiniekiem – Sanktpēterburgas SKA, Mitišču Atlant un Maskavas Dinamo.

Sanktpēterburgā mājinieki pārpildīto tribīņu (11400 skatītāju) priekšā guva divus vārtus jau pirmajās 11 minūtēs, bet Aleksejs Jašins vienu ripu CSKA atguva vēl 1.periodā. Spēles 34.minūtē Rīgai labi pazīstamais Jevgēņijs Artjuhins pārsvaru vairākumā dubultoja, bet punktu mačam pielika jaunais Vladimirs Tarasenko – 4:1. Jāpiebilst, ka metienu attiecība bija 33:17 SKA labā.

Mitišču Atlant vārtsargs Konstantīns Baruļins atvairīja 39 Čerepovecas Severstaļ metienus un palīdzēja komandai uzvarēt ar 1:0. Vienīgos vārtus mača pēdējā minūtē pēc vairākiem rikošetiem guva Nikolajs Žerdevs.

Visilgākā izvērtās spēle Maskavā, kur Lužņiku arēnā Oļega Znaroka trenētie Dinamo ar 2:1 papildlaikā uzveica Minsku. Pirmos vārtus mačā kāda no komandām guva tikai 47.minūtē, kad Baltkrievijas komandu vadībā izvirzīja Peters Podhradskis. Pēc piecām minūtēm laukuma saimniekiem izlīdzinājumu panāca Filips Novāks. Papildlaikā nācās spēlēt tikai divarpus minūšu, līdz Iļja Gorohovs izrāva uzvaru mājiniekiem.

Tādējādi visās Rietumu konferences play-off 1.kārtas spēlēs uzvarēja laukuma saimieki. Otrās spēles jau ceturtdien.