18.09.2014. 20:15
Kontinentālā hokeja līga (KHL) izskatīja un šodien atklāja savu vērtējumu par epizodi, kurā Maskavas "Dynamo" uzbrucējs Mārtiņš Karsums izpildīja spēka paņēmienu pret Magņitogorskas "Metallurg" uzbrucēju Sergeju Mozjakinu.

Vakar KHL mačā starp čempionvienību Magņitogorskas "Metallurg" un Maskavas "Dynamo" pagājušās sezonas uzvarētāji bija pārāki ar 1:0 (pēcspēles metienos), tomēr mača gaitā cieta daudz nozīmīgāku zaudējumu. Trešajā periodā "Dynamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums izpildīja spēka paņēmienu pret "Metallurg" līderi Sergeju Mozjakinu. Rezultātā Mozjakins ne tikai nepabeidza to spēli, bet nepiedalīsies arī rītdienas mačā pret "Sochi".

Šī epizode nepalika bez ievērības ne Krievijas hokeja ekspertu, ne pārējo līdzjutēju vidū. Par latvieša izpildīto spēka paņēmienu komentāri bija dažādi, to vidū arī izteikti nosodoši.

Šodien ar savu viedokli klajā nāca arī oficiālie līgas pārstāvji. "Mārtiņa Karsuma spēka paņēmiens pret Sergeju Mozjakinu tika izpildīts bez noteikumu pārkāpuma. "Metallurg" hokejists savainojumu ieguva pēc sadursmes ar laukuma apmali, kas būtībā ir nelaimes gadījums," teikts KHL paziņojumā.

Tāpat KHL atgādināja, ka jebkura publiska kritika, ko tiesnešu virzienā vērš kluba pārstāvji, vēlāk ir jāpamato ar oficiālu iesniegumu līgai. Pretējā gadījumā tā uzskatāma par neslavas celšanu un var izraisīt sankcijas no līgas puses.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...SL Namu Serviss, SIA Jasmuižas 18 k.1, Rīga, LV-1021
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties