17.03.2014. 14:08
Kontinentālās hokeja līgas Disciplinārā komisija atstājusi spēkā tiesnešu piešķirto 5+20 sodu Aleksandram Torjaņikam, kurš sērijas pret Rīgas „Dinamo” ceturtajā spēlē izcēlās ar agresīvu uzbrukumu Sandim Ozoliņam, kā rezultātā izcēlās asumi.

KHL Disciplinārā komisija izskatījusi Doņeckas „Donbass” hokejista Aleksandra Torjaņiku rīcību 11. marta spēles izskaņā, kad Torjaņiks mirkli pirms beigu sirēnas agresīvi metās virsū Rīgas „Dinamo” kapteinim Sandim Ozoliņam, izprovocējot pieredzējušo aizsargu uz kautiņu.

Torjaņiks tika sodīts ar 5+20 soda minūtēm, kā arī noraidīts līdz spēles beigām, kas gan neko daudz nenozīmēja, jo spēle jau bija beigusies. Disciplinārā komisija lēmusi, ka spēles tiesnešu piešķirtais sods bijis adekvāts un to nav izmainījusi, kā arī nav uzskatījusi par vajadzīgu piespriest diskvalifikāciju.

24 gadus vecais Torjaņiks piedalījies visās sešās sērijas pret „Dinamo” spēlēs, un KHL lēmums viņam ļaus to darīt arī šovakar, kad 20:00 pēc Latvijas laika „Dinamo” uzsāks maču Bratislavā pret „Donbass”.

Torjaņiks gan laukumā ir pavadījis salīdzinoši neilgu laiku, proti, tikai vienā mačā vairāk nekā sešas minūtes un izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā otrajā spēlē. Jāatgādina, ka Torjaņiks savu uzbrukumu Ozoliņam veica brīdī, kad „Donbass” atradās vadībā 4:1 un mača liktenis jau bija izšķirts. Savukārt regulārajā sezonā Torjaņiks piedalījās 33 „Donbass” mačos un guva četrus vārtus, nopelnot 13 soda minūtes, kuru skaitu izslēgšanas spēlēs dubultoja ar vienu netīru izgājienu.

Šosezon Disciplinārā komisija Rīgas „Dinamo” komandai piespriedusi tikai vienu papildus sodu, proti, janvāra sākumā uz divām spēlēm diskvalificēts tika Georgijs Pujacs.

Izmantotie resursi:Штраф Торяника оставлен без изменений :...