25.11.2014. 12:00
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Disciplinārās komitejas vadītājs Valērijs Kamenskis atklāja, ka Astanas «Baris» galvenais treneris Andrejs Nazarovs saņems pamatīgu sodu.

Atgādināsim, ka spēlē pret Kazaņas «Ak Bars» (2:3) Nazarovs nebija apmierināts ar Aleksandru Svitovu, kas izkāvās ar 19 gadus veco «Baris» aizsargu Damiru Rispajevu. Pēc kautiņa Nazarovs, atrazdamies uz spēlētāju soliņa, Svitovam meta ar ūdens pudeli un saņēma sodu līdz mača beigām.

«Nazarovs uzvedās nekorekti un nepareizi. Tā nav pirmā reize. Ticu, ka viņš tika provocēts, bet Nazarovs ir treneris - viņam jātur sevi grožos,» skaidroja Kamenskis.

«Pagaidām nevaru pateikt par diskvalifikāciju. Tomēr sods būs ļoti bargs, jo tā nav pirmā reize. Viņš pastāvīgi iekuļas nepatikšanās. Vakarā pieņemsim gala lēmumu,» atzina KHL Disciplinārās komitejas vadītājs.

Pēc pirmdienas cīņas Nazarovs arī izcēlās ar skarbiem vārdiem vietējo mediju virzienā. «Ej d**st. Divi vārdi - ej d**st. Tā arī uzrakstiet: ej d**st.»

Tikmēr pats Svitovs garos komentāros pēc spēles neizplūda. «Pasveiciniet Nazarovu. Uzrakstiet, ka viņš ir Buratino.»

Šī nav pirmā reize šosezon, kad Nazarovs izcēlies ar skandālu. Pirms neilga laika krievu speciālists tika diskvalificēts uz sešiem mačiem.HGK Scuderia, SIA S.Eizenšteina 2, Rīga, LV-1079
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties