22.11.2013. 17:33
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) debitants Zagrebas "Medveščak" ceturtdien atzīts par labāko sporta zīmolu Horvātijā. Tādējādi šajā valstī it kā eksotiskais hokejs pārspējis tradicionālo futbolu, handbolu un ūdenspolo.

"Sporto" gada zīmolu konkursa nominācijā "klubs ar labāko sporta zīmolu" par uzvarētāju tika pasludināts hokeja klubs. "Medveščak" tuvākie sekotāji bija futbola klubi Zagrebas "Dinamo" (dibināts 1945. gadā, pēdējo deviņu sezonu valsts čempions) un Splitas "Hajduk" (dibināts 1911. gadā), kā arī handbola klubs "Zagreb" (dibināts 1922. gadā, pēdējo 23 sezonu valsts čempions) un ūdenspolo klubs "Jug" (dibināts 1923. gadā, pēdējo piecu sezonu valsts čempions).

Saskaņā ar konkursa noteikumiem, klubiem jāatbilst vairākiem kritērijiem: kreativitāte un projekta aktuālums, mārketinga panākumi, tālākās attīstības iespējas un kopējais iespaids par projekta vērtīgumu un būtību.

KHL debitants sezonas 28 mačos izcīnījis 41 punktu un ieņem astoto vietu Rietumu konferencē. Šajā komandā reģistrēti 8 horvātu hokejisti, 11 ir kanādieši, 6 amerikāņi, kā arī dānis, vācietis un slovāks.

Izmantotie resursi:medvescak.comAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties