13.11.2013. 12:40
Pēc izlašu pārtraukuma šodien atsākas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mači. Šodienas pirmajā spēlē latviešu trenera Pētera Skudras trenētais Ņižņijnovgorodas "Torpedo" izbraukumā pēcspēles metienos pieveica Habarovskas "Amur" (2:1).

Habarovskā pirmajās minūtēs bīstamu momentu nebija. Turpinājumā risinājās momentiem bagāta spēle, tomēr pirmais nogrieznis noslēdzās bez vārtu guvuma. Otrā perioda otrajā minūtē leģionāra piespēle izvirzīja ņižņijnovgorodieti Vadimu Krasnoslobodcevu vienatnē pret habarovskiešu vārtsargu, uzbrucējs tehniski apstrādāja ripu un raidīja to zem vārtu pārliktņa (0:1). Pēc līdzvērtīgas cīņas otrais nogrieznis noslēdzās ar viesu minimālu vadību.

Trešajā trešdaļā Skudras trenētā komanda centās pārsvaru noturēt, tomēr piecas minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieku uzbrukuma līderis Jakubs Petružāleks savā zonā pārtvēra ripu, ātrā slidojumā šķērsoja visu laukumu un ar spēcīgu šķēlienu panāca izlīdzinājumu (1:1).

Noslēguma perioda pēdējās sekundēs "Torpedo" aizsargs saņēma 5+20 minūšu sodu, nostādot savu komandu neapskaužamā stāvoklī - papildlaiks jāspēlē skaitliskajā mazākumā. Austrumu konferences otrā labākā aizsardzības komanda šādu pārbaudījumu izturēja, un spēles uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienos, kur veiksme bija viesu pusē. Vienīgo pēcspēles metienu realizēja tas pats Krasnoslobodcevs.

Informācija tiks papildināta ar citiem mačiem.

Izmantotie resursi:khl.ru

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana