17.12.2014. 19:34

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

KHL klubu pārstāvji līgas jaunā prezidenta Dmitrija Černišenko vadībā trešdien Sočos pulcējās sanāksmē, kas turpināsies arī ceturtdien. Krievijas ziņu aģentūra ITAR-TASS, atsaucoties uz savu informācijas avotu, vēstīja, ka klubi izskatīs iespēju vienoti samazināt spēlētāju algas. 

Fjodorovs situāciju KHL atzina par satraucošu, taču aicināja gaidīt oficiālu informāciju. "Kad pienāks laiks, augstākstāvoši līgas cilvēki informēs par šo [algu] jautājumu. Klubu vadītājiem šajā jautājumā būtu kādu laiku jāietur pauze. Rīt [ceturtdien] skatīsim vēl vairāk jautājumu, kas attiecas uz līgu un visu mūsu pastāvēšanu," teica CSKA ģenerālmenedžeris.

Savukārt KHL arodbiedrības priekšsēdētājs Andrejs Kovaļenko par centralizētu algu apcirpšanu nav informēts, taču uzskata, ka tas nav iespējams bez sarunām ar spēlētāju arodbiedrību. Viņš uzsvēra, ka Krievijas likumi neļauj vienkārši izsludināt algu samazināšanu.

Krievijā strauji krītot nacionālās valūtas kursam, krasi samazinās spēlētāju algas ārzemju valūtā, turklāt naftas cenu būtiskais kritums ir finansiāli novājinājis daudzu klubu sponsorus. Vairāku klubu pārstāvji iepriekš noraidīja iespēju kompensēt leģionāriem valūtā radušos algas starpību, jo finansiālā situācija jau tāpat esot smaga. Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties