12.12.2013. 14:25
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi šosezon demonstrē ne tikai zemāko rezultativitāti līgas, bet arī Krievijas čempionātu vēsturē, vēsta līgas statistiķi.Vidēji mačā šosezon tiek gūti 4,91 vārti, kamēr Nacionālajā hokeja līgā (NHL)...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Vidēji mačā šosezon tiek gūti 4,91 vārti, kamēr Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pašreiz vidējā rezultativitāte ir 5,44 vārti.

Visilgāk rezultāts 0:0 šosezon turas Jaroslavļas "Lokomotiv" komandas mačos, kas gan nav pārsteidzoši, jo tā gan iemet, gan ielaiž vismazāk ripu. "Lokomotiv" cīņās rezultāts 0:0 ir vidēji 48,9% laika, bet tikai nedaudz atpaliek Maskavas "Spartak" komanda, kurā šāds rezultāts ir 48,21% mača.

Pirmos vārtus mačā visbiežāk šosezon gūst Kazaņas "Ak Bars" komanda, kas rezultātu atklāj 77,1% gadījumu, turklāt mājas cīņās Kazaņas klubam šis rezultāts pat ir 85%.

Apkopotajā statistikā Rīgas "Dinamo" komanda izceļas rādītājā starp komandām, kurām izdodas gūt vārtus pie neizšķirta rezultāta - 60% gadījumu, kad Latvijas kluba mačā ir neizšķirts rezultāts, tieši rīdzinieki nākamie gūst vārtus. Tas ir trešais rādītājs līgā, atpaliekot no Sanktpēterburgas SKA (69,35%) un Kazaņas "Ak Bars"(65,57%).

Tāpat Rīgas "Dinamo" hokejists Marcels Hosa astoņas reizes šosezon guvis vārtus, kad rezultāts ir neizšķirts. Šajā rādītājā viņš atpaliek vienīgi no Magņitogorskas "Metallurg" spēlētāja Danisa Zaripova, kurš precīzi metis deviņas reizes.

Kā ziņots, KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar 65 punktiem 35 spēlēs pašreiz ieņem ceturto vietu. Pozīciju augstāk esošajai Maskavas CSKA komandai ir tikpat punktu, bet tā aizvadījusi par trim mačiem vairāk.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties