03.02.2015. 14:05
Kontinentālā hokeja līga (KHL) noteikusi labākos spēlētājus janvārī. Šajā nogrieznī atzinību izpelnījās Harija Vītoliņa trenētā kluba vārtsargs Aleksandrs Lazušins, Piemaskavas komandas vietējais aizsargs Aleksejs Semjonovs un Tatarstānas galvaspilsētas vienības krievu uzbrucējs Mihails Varnakovs.

Janvāra labākais vārtsargs ir Maskavas "Dinamo" dalībnieks Aleksandrs Lazušins (26), kurš no sešiem mačiem četros palika sausā un kopumā atvairīja 98.6 % no pretinieku metieniem. Pēc vismazāk ielaisto vārtu skaita maskavieši ieņem trešo vietu vietu līgā.

Aizsardzības līnijā par mēneša labāko atzīts Piemaskavas "Vityaz" aizsargs Aleksejs Semjonovs (33). Desmit spēlēs pieredzējušais hokejists sakrāja 7 (1+6) rezultativitātes punktus un nopelnīja lietderības koeficientu +12. Pirms tam 21 mačā viņš kopumā bija savācis tikai divus punktus.

Aizvadītā mēneša labākais uzbrucējs ir Austrumu konferences līdervienības Kazaņas "Ak Bars" spēlētājs Mihails Varnakovs (29). Deviņās spēlēs viņš sapelnīja 9 (6+3) punktus un kļuva par sezonas otru rezultatīvāko spēlētāju savā komandā.

Par janvāra labāko jauno spēlētāju pasludināts Mitišču "Atlant" krievu uzbrucējs Vjačeslavs Ļeščenko (19), kurš astoņos mačos iekrāja 4 (2+2) punktus.

Izmantotie resursi:www.khl.ruTrāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties