21.07.2014. 19:31

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sākotnēji kalendārā 2015.gada 16. janvārī un 13. februārī paredzētās mājas spēles pret Rīgas "Dinamo" hokejistiem "Jokerit" aizvadīs 2014.gada 29. septembrī un 22.decembrī. Kalendāra izmaiņas skāra arī "Jokerit" spēles ar četriem citiem klubiem. Kalendāru KHL izmainīja pēc papildu informācijas par citu pasākumu norisi "Hartwall Areena", kur "Jokerit" paredzēts Helsinkos aizvadīt mājas spēles. 

KHL regulāro čempionātu "Dinamo" sāks 6. septembrī "Arēnā Rīga" pret Minskas "Dinamo", bet pabeigs 24. februārī viesos pret Maskavas apgabala "Atlant". Regulārajā sezonā Rīgas "Dinamo" paredzētas 60 spēles - pa 30 cīņām mājās un izbraukumā.

KHL 2014./2015. gada sezonā startēs 28 komandas, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Rīgas "Dinamo" tāpat kā iepriekš ir iekļauta Rietumu konferences Bobrova divīzijā kopā ar "Atlant", Minskas "Dinamo", "Jokerit", Zagrebas "Medveščak", Sanktpēterburgas SKA un Bratislavas "Slovan". KHL regulārajā čempionātā Rīgas klubam paredzētas pa divām spēlēm mājās un pretinieku laukumā ar Bobrova divīzijas komandām, pa vienai spēlei savā un pretinieku laukumā ar Rietumu konferences Tarasova divīzijas komandām, kā arī pa vienai spēlei savā laukumā ar Austrumu konferences Černišova divīzijas komandām un pa vienai spēlei izbraukumā ar Harlamova divīzijas komandām. Paredzēts arī pa četrām papildu spēlēm ar atsevišķām Rietumu un Austrumu konferences komandām.

Pēc regulārā čempionāta katras konferences astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, kur turpinās cīņu par Gagarina kausu. A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties