03.03.2012. 17:02
Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē savā laukumā tiekas ar Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandu.

Mačā noslēdzies otrais periods, rezultāts neizšķirts 3:3...

Rezultātu otrajā minūtē atklāja "Torpedo" spēlētājs Iļja Krikunovs, bet pēc trīs minūtēm 1:1 panāca Krišjānis Rēdlihs. Trešdaļas vidū viesi vēlreiz izvirzījās vadībā, kad pēc Raiena Veskes metiena nesekmīgi nospēlēja Kriss Holts.

Otrajā periodā "Torpedo" spēlētājs Mihails Varnakovs panāca 3:1 savas komandas labā, bet mača 28.minūtē Ģirts Ankipāns ātrajā uzbrukumā, "Dinamo" spēlējot mazākumā, vienus vārtus atguva. Astoņas minūtes vēlāk rezultāts atkal bija neizšķirts, kad savu iespēju veiksmīgi izmantoja Marcels Hosa.

Šīsdienas mačā treneri pieteikuši septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus, un šodien laukumā varēs arī doties uzbrucēji Ģirts Ankipāns un Māris Bičevskis. Kā septītais aizsargs mačam tiks pieteikts Oskars Cibuļskis, kā 13. uzbrucējs - Ainārs Podziņš, bet vārtos stāsies Kriss Holts.

Spēles sākums rīdziniekiem bija neveiksmīgs, jo jau otrajā minūtē viņi nonāca iedzinējos. Pēc piespēles no aizvārtes veiksmīgākais cīņā vārtu priekšā bija “Torpedo” spēlētājs Iļja Krikunovs, atklājot rezultātu. Pēc zaudētajiem vārtiem “Dinamo” ātri metās uzbrukumā, un Māris Bičevskis labi piespēlēja Guntim Galviņam, taču viņa raidījumu pretinieku vārtsargs Vitālijs Kovaļs tvēra. Arī turpinājumā lielāku spiedienu uz vārtiem izdarīja mājinieki, kuri pirmie šajā mačā varēja spēlēt vairākumā. Spēlējot ar viena vīra pārsvaru, “Dinamo” izdevās rezultātu izlīdzināt, kad K.Rēdlihs izdarīja metienu no zilās līnijas, un ripa pēc rikošeta ielidoja vārtos.

Nākamajās epizodēs labu iespēju neizmantoja Mārtiņš Cipulis, bet desmitajā minūtē “Torpedo” atkal izvirzījās vadībā, kad vārtos kļūdījās Holts, netverot Veskes metienu. Perioda otrajā pusē Miķelis Rēdlihs trāpīja pa vārtu pārliktni, taču nekavējoties ātrā pretuzbrukumā devās viesi, taču Holts šoreiz spēlēja sekmīgi. Pirmā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Rīgas “Dinamo” sastāvs spēleo:

Vārtsargi: #31 Chris Holt (#37 Māris Jučers).

Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs - #13 Guntis Galviņš, #8 Sandis Ozoliņš - #14 Jēkabs Rēdlihs, #6 Arvīds Reķis - #11 Kristaps Sotnieks, #44 Oskars Cibuļskis.

Uzbrucēji: #15 Mārtiņš Karsums - #5 Jānis Sprukts – #19 M. Rēdlihs, #17 Aleksandrs Ņiživijs - #83 Jamie Lundmark - #47 Mārtiņš Cipulis, #81 Marcel Hossa - #73 Niklas Lucenius - #75 Ģirtts Ankipāns, #21 Roberts Bukarts - #96 Māris Bičevskis - #87 Gints Meija, #66 Ainārs Podziņš.

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #31 Kovaļ (#1 Bespalov).

Aizsargi: #14 Maļenkih - #11 Hietanen, #41 Vasiļjev - #22 Petrov, #3 Tjuļapkin - #77 Jevsejenkov.

Uzbrucēji: #98 Ugarov - #33 Makarov - #67 Thornberg, #17 Krikunov - #21 Hirshovitz - #18 Varnakov , #25 Zainuļin - #16 Gorbunov - #26 Nilsson, #24 M. Potapov - #10 Galuzin - #19 Vesce, #8 Valuijskij.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā trešdien "Dinamo" izbraukumā piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu ar rezultātu 3:7 (1:2, 2:3, 0:2), bet otrajā spēlē ceturtdien atspēlējās, svinot panākumu pirmajā pagarinājumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0).

Līdz ar to sērijā pašlaik rezultāts ir neizšķirts 1-1.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801