20.02.2015. 12:15
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) bijušais prezidents un Sanktpēterburgas SKA direktoru padomes priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Medvedevs atzīst, ka Krievijas hokeja superkluba kapteinis Iļja Kovaļčuks sarunā ar žurnālistiem rupjus vārdus lietoja, iespējams, mākslinieciskā nolūkā - mēdz būt situācijas, kad labāk nepateiksi.

Pirms kāda laika Iļja Kovaļčuks pēcspēles intervijā atļāvās lietot necenzētu valodu. SKA kapteinis un viens no Krievijas labākajiem hokejistiem var tā uzvesties? "Manā rīcībā nav sarunas stenogrammas. Jā, nav labi lietot necenzētus vārdus, turklāt vēl publiski. No otras puses, mēdz būt situācijas, kad labāk nepateiksi. Manuprāt, pat valsts prezidents kādā intervijā teica, ka mākslinieciskā nolūkā šāda leksika ir pieļaujama, kaut gan ne tiesiski. Iespējams, šajā situācijā tas, kā reiz, bija mākslinieciski un adekvāti. Nemāku par to spriest, jo nebiju [sarunas] dalībnieks," atzīst Aleksandrs Medvedevs.

Kā jau ziņots, februāra sākumā, Iļja Kovaļčuks par savu runu saņēma brīdinājumu.

Plānojat kandidēt uz Starptautiskās hokeja federācijas prezidenta amatu? "Vēlēšanas būs 2016. gadā. Starptautiskajā federācijā esmu KHL speciālais pārstāvis, acīmredzot, varēšu pretendēt. Skatīsimies, kā veidosies situācija. Man ir savs plāns Eiropas hokeja attīstībai, es to aizstāvēšu," saka krievu hokeja funkcionārs.

Izmantotie resursi:www.sportbox.ruDaugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties