04.03.2015. 10:52
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Helsinku «Jokerit» uzbrucējs Jūhamati Altonens pēc otrdienas Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla ceturtā mača pret Minskas «Dinamo» vienību saņēma 20 minūšu disciplināro sodu.

Pēc uzvaras (2:1) Altonens uzdāvināja savu nūju mazam baltkrievu līdzjutējam, par ko viņš tika sodīts ar 20 minūšu disciplināro sodu.

Only in . Juhamatti Aaltonen got a game misconduct penalty at 60:00 after giving a broken stick to a small boy in the audience. — Jokerit Nation (@JokeritNation)

Piebildīsim, ka šo maču tiesāja Latvijas arbitrs Eduards Odiņš un krievs Aleksejs Belovs.

29 gadus vecais Altonens šajā spēlē guva vienus vārtus, otrajā trešdaļā izlīdzinot rezultātu - 1:1.

Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 3-1 šobrīd atrodas Somijas komanda. Nākamais mačs starp «Jokerit» un «Dinamo» norisināsies ceturtdien Helsinkos.