10.12.2013. 18:56
Kontinentālās hokeja līgas vadība atcēlusi CSKA uzbrucēja Aleksandram Radulova saņemto noraidījumu par pārkāpumu spēlē pret „Severstaļ”, savukārt nu jau bēdīgi slavenā hokejista Mihaila Aņisina aģents norādījis, ka jau nedēļas nogalē varētu būt zināms Aņisina jaunais klubs.

Aleksandrs Radulovs saņēma noraidījumu līdz spēles beigām aizvakardienas spēlē pret „Severstaļ”, kad izdarīja spēka paņēmienu pret aizsargu Kirilu Svijazovu. Svijazovs šī trieciena rezultātā nespēs spēlēt vismaz pusotru mēnesi.

KHL Disciplinārā komisija lēmusi, ka Radulovs noteikumus nav pārkāpis un viņa sods ir atcelts. Radulovs varēs piedalīties jau nākamajā CSKA spēlē. Komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kamenskis paziņojis, ka pēc videoieraksta noskatīšanās komiteja nākusi pie secinājuma, ka Radulovs noteikumus nav pārkāpis.

Iztrūkums būs arī Rietumu konferences pastarītes Minskas „Dinamo” sastāvā, jo tās pamatvārtsargs Larss Haugens mačā pret „Admiral” guvis savainojumu un nevarēs spēlēt apmēram mēnesi. Klubs jau izsaucis papildinājumu no fārmkluba.

Savukārt Mihails Aņisins, kurš sezonas sākumā ar skaļu skandālu tika patriekts no „Donbass” komandas, gandrīz jau atveseļojies no traumas, stāsta viņa aģents Vjačeslavs Mahrenskis: „Mihails ir ļoti noilgojies pēc hokeja un nevar sagaidīt, kad atkal varēs doties uz ledus. Ļoti iespējams, ka viņš jau nedēļas nogalē varēs nosaukt savu jauno klubu.”

Aņisins kopā ar savu toreizējo komandas biedru Sergeju Varlamovu kļuva par kautiņa dalībniekiem Ufā, kura rezultātā abi tika nogādāti slimnīcā. Aņisins gan nebija nomierināms arī tur un uzsāka kautiņu ar slimnīcas personālu. Vēlāk viņš atvainojās, paskaidrojot savu rīcību ar šoka stāvokli.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...news.sport-express.ruKučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties