27.05.2015. 22:25
Šodien VTB Vienotās līgas spēlē basketbolā "Khimki" ar 76:67 viesos pārspēja Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban" un izlīdzināja rezultātu sērijā, kurā nu būs nepieciešama izšķirošā piektā spēle.

"Khimki" ieradās Krasnodarā bez izvēles variantiem - lai turpinātu sezonu, bija nepieciešama uzvara, savukārt "Lokomotiv-Kuban" panākuma gadījumā iekļūtu finālā un spēkotos pret Maskavas CSKA, kura vakar noslēdza Ainara Bagatska vadītās "Nizhny Novgorod" sezonu.

Mača sākums izvērtās visai līdzvērtīgs, taču otrajā ceturtdaļā bija vērojama pilnīga "Khimki" dominance - tika uzvarēts ar 28:9 un panākts arī 25 punktu pārsvars. Trešajā ceturtdaļā laukuma saimnieki prata nedaudz pievilkt, taču mačā, kuru tiesāja arī Latvijas tiesnesis Oļegs Latiševs, tomēr zaudēja 67:76.

Rima Kurtinaiša vadītā "Khimki" izcēlās ar 53% trāpītiem tālmetienu (10/19), bet rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Marko Popovičs. Zaudētāju rindās Derikam Braunam 20 punkti, trāpot astoņus no deviņiem metieniem no spēles.

Izšķirošā piektā spēle notiks 30. maijā. Gan "Khimik", kad Krasnodaras komanda pagājušajā sezonā izstājās jau ceturtdaļfinālā.

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131