20.02.2017. 19:34

Šosezon vienīgajā savstarpējā tikšanās reizē "Khimki" bija pārāki savās mājās ar rezultātu 87:70. Šī spēle abām komandām bija svarīga, lai saglabātu labākas izredzes turnīra tabulā pakāpties pēc iespējas augstāk. "Khimki" cerēja uz pietuvošanos otrajai un trešajai vietai, kamēr kazaņieši - uz pietuvošanos šiīsdienas pretiniekiem, kuri atradās ceturtajā vietā.

Spēli apņēmīgāk uzsāka mājinieki, kuri ātri vien ieguva 10:4 vadību, tomēr drīz vien viesi no Maskavas apgabala viņus rezultātā panāca un apsteidza (19:16). Kazaņas basketbolisti gan ātri veica 9:0 izrāvienu un panāca sev +6 (25:19). Pēc pirmās ceturtdaļas viņi arī vadībā ar 28:25.

Otrajā ceturtdaļā komandas mēdza apmainīties ar vadības grožiem, ta;cu uz puslaika beigām stabilāku vadību ieguva "Khimki", kuri pēc dažām lieliskām izspēlēm zem groza apakšas panāca sev +4 (53:49) pēc pirmā puslaika. 12 punkti pēc pirmās spēles puses Sergejam Moņam un Aleksejam Švedam (abi "Khimki").

Pēc puslaika pārtraukuma daudz labāk spēli atsāka viesi, kuri puslaiku iesāka ar fantastisku 18:4 izrāvienu, kas deva jau 18 punktu izrāvienu. Tas, kā vēlāk izrādījās, bija izšķirošais pavērsiens spēlē. Ceturtdaļā "Khimki" uzvarēja ar 25:13.

Ceturtajā ceturtdaļā "Khimki" aizvien palielināja savu vadību un spēli noslēdza ar pārliecinošu uzvaru 98:73.

Ar lielisku sniegumu izcēlās viesu līderis Aleksejs Šveds, kurš guva 31 punktu un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. 17 punkti un deviņas atlēkušās bumbas viesu kapteinim Sergejam Moņam. 16 punkti "Khimki" melnkalniešu leģionāram Marko Todorovičam. Mājiniekiem 19 punktus guva Kīts Lengfords.

Nākamajā spēlē Kazaņas UNICS Eirolīgas ietvaros spēlēs Atēnās pret "Panathinaikos Superfoods", bet Maskavas apgabala "Khimki" VTB līgas ietvaros viesosies Krasnodarā pie Kaspara Bērziņa pārstāvēto "Lokomotiv-Kuban".

Izmantotie resursi:VTB United League | VTB United League