17.06.2015. 09:56
Goldensteitas "Warriors" galvenais treneris Stīvs Kers pēc izcīnītā NBA čempionu titula preses konferencē norādīja, ka viņa komanda aizvadījusi lielisku sezonu, kurā paveicies, ka izdevies iztikt bez lielām traumām un savainojumiem. Uzbrucējs Dreimonds Grīns tikmēr veltīja ļoti atzinīgus vārdus saviem komandas biedriem Andrē Igudalam un Šonam Livingstonam.

"Pirms atbildu uz jebkādiem jautājumiem, vēlos izteikt savu cieņu "Cavaliers" komandai un tās trenerim Deividam Blatam," preses konferences sākumā norādīja Stīvs Kers. "Viņš paveica lielisku darbu, ņemot vērā, ka traumu dēļ nevarēja spēlēt divi no trim komandas labākajiem spēlētājiem. Klīvlenda tik un tā sagādāja mums pamatīgu cīņu. Uzskatu, ka mums šosezon veiksme uzsmaidīja vairākos veidos, pirmkārt, jau veselības ziņā. Lai kļūtu par čempionu, nepieciešama arī veiksme, un mums paveicās, ka iztikām bez lielām traumām. Tiesa, šos apstākļus jāprot izmantot, un mēs to paveicām."

"Zinu, ka daudziem patīk runāt par mūsu tālmetieniem un vai vispār iespējams uzvarēt ar tādiem metieniem," turpināja Kers. "Ir vairāki basketbola stili, kuri var nest panākumus. Ir jāizvēlas pareizais, ņemot vērā kolektīvu. Taču domāju, ka šogad palikuši nepamanīti vairāki aspekti, proti, uzbrukuma un aizsardzības kombinācija. Mums bija līgas labākā aizsardzība. Mēs bijām rezultatīvākā komanda līgā. Mēs bijām pirmajā vietā rezultatīvo piespēļu skaita ziņā. Nav svarīgi, vai uzbrukumā tiek mesti tālmetieni vai pustālie - lai uzvarētu, jāspēlē aizsardzībā."

"Esmu palicis bez vārdiem," sacīja Stefens Karijs, "Warriors" saspēles vadītājs un rezultatīvākais spēlētājs. "Šis ir īpašs brīdis. Šobrīd pacelt savās rokās NBA čempiona kausu pēc visa smagā darba, kas tika ieguldīts sezonas gaita - tas ir īpaši. Mēs pavisam noteikti esam lieliska komanda, kura pelnījusi ieiet vēstures lappusēs kā viena no visu laiku labākajām komandām."

"Andrē, Livingstons, Barbosa, Boguts un Lī - tie ir mūsu superveterāni," Igudalas iegūto finālsērijas MVP balvu novērtēja Dreimonds Grīns. "Bija dienas, kas viss gāja kā no rokas, un cilvēki izteica man atzinību, sacīja, ka esmu komandas līderis. Taču grūtajās dienās mēs visi pēc palīdzības lūkojāmies uz Andrē un Šonu - viņi uznāca laukumā, atjaunoja mums vēlamo spēles tempu, salauza spēli. Igudala visas sezonas laikā ne reizi nepateica sliktu vārdu par trenera lēmumu nosēdināt viņu rezervē, taču, kad pienāca īstais brīdis finālā, viņš bija lielisks. Viņš ir īsts profesionālis, un tas ir iemesls, kādēļ viņš ir MVP, tas ir iemesls, kādēļ mēs esam čempioni."

"Cavaliers" treneris Deivids Blats pēc konkurentu apsveikšanas norādīja, ka "Warriors" spēlējuši ar cieņu un pelnījuši būt NBA čempionu godā, taču nevairījās arī uzteikt savu komandu, atzīstot, ka nevienā mirklī viņa spēlētāji nemeklēja atkāpšanās iespējas, cīnījās līdz galam un neaizbildinājās ar traumām vai citām problēmām.

"Nav svarīgi, vai es spēlēju Maiami komandā vai Klīvlendā, vai uz Marsa - zaudēt finālā tik un tā ir vilšanās," izteicās Lebrons Džeimss. "Mums gluži vienkārši pietrūka talanta. Cīņas ziņā atdevām visu, kas vien mums bija. Kā lai raksturoju sezonu? Vismaz man sezona nevar būt izdevusies, ja nākas izstāties, taču tiesa, ka klubs atgriezies titula pretendentu vidū, kas ir pozitīvi. Taču mums vēl ir daudz darba priekšā."

Izmantotie resursi:NBA.comget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties