09.03.2012. 10:11
Šveices augstākās līgas (NLA) čempionāta ceturtdaļfināla sērijas mačā ceturtdien uzvaru izcīnīja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā «ZSC Lions» komanda, sērijā triumfējot ar 4-0.

Aizvadītajā mačā «ZSC Lions» hokejisti ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pieveica «HC Davos» komandu, bet vienīgos vārtus 34. minūtē guva Ķēniņa maiņas partneris Patriks Bērči.

Latviešu hokejists šajā spēlē metienus pa vārtiem neveica, bet tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Kā ziņots, regulārā čempionāta noslēguma kopvērtējumā «ZSC Lions» komanda ar 77 punktiem 50 spēlēs izcīnīja 7. vietu, bet «HC Davos» hokejisti ar 98 punktiem ieņēma otro pozīciju.

Pusfinālā «ZSC Lions» hokejistus gaida spēkošanās ar «EV Zug» vai «EHC Biel». Šajā duelī pašlaik ar 3-1 vadībā ir regulārā čempionāta uzvarētāji «EV Zug».

Atgādinām, ka šosezon aizvadītajās 47 spēlēs NLA regulārajā čempionātā Ķēniņš guva sešus vārtus, izdarīja 12 rezultatīvas piespēles, nopelnīja 48 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +7.

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā ar

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430