05.01.2016. 06:41

, LSM.LV - Sports

Ķēniņš mačā pret Arizonas komandu četras reizes meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, bet rezultativitātes punktus neguva un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Laukumā Ķēniņš bija 11 minūtes (11:22).

Laukuma saimnieki otrajā trešdaļā divreiz nonāca iedzinējos, bet trešā perioda sākumā "Coyotes" panāca 3:1. Vankūveras komanda spēja atbildēt tikai ar Daniela Sedina gūtiem vārtiem , taču ar to bija par maz, lai izvairītos no 25. zaudējuma sezonas 40 spēlēs.

"Canucks" ar 39 punktiem ieņem 10. vietu NHL Rietumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs trešdien mājās pret Karolīnas "Hurricanes".

Ķēniņš sezonu sāka "Canucks" fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL), kur astoņās spēlēs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.