02.12.2013. 17:25

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Savainojumu Ķēniņš guva piektdien, kad «ZSC Lions» ar 2:0 pieveica «HC Lugano» komandu, par kuras vārtu drošību atbildēja jaunais latvietis Elvis Merzļikins. Kādā no epizodēm uzbrucējam ripa trāpīja pa seju pēc pretinieka metiena. 

Pārbaudēs secināts, ka Ķēniņš laukumā nevarēs doties, iespējams, pat vairāk nekā mēnesi.

Šajā sezonā Ķēniņš 25 spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis 11 rezultatīvas piespēles, bet «ZSC Lions» ar 51 punktu 27 spēlēs kopvērtējumā ieņem trešo vietu. 

Kā ziņots, pagājušajā vasarā Ķēniņš noslēdza divu gadu līgumu ar NHL klubu Vankūveras «Canucks». Pašlaik viņš skaitās izīrēts «ZSC Lions» komandai un uz Ziemeļameriku dosies pēc šīs sezonas. 

Šveicē uzbrucējs spēlējis kopš 2007. gada, bet «ZSC Lions» pirmajā komandā viņš spēlē trešo sezonu, 2012. gadā kļūstot par valsts čempionu.

Latvijas izlases rindās uzbrucējs spēlējis trijos pasaules čempionātos, bet šogad septiņos mačos viņa kontā bija viena rezultatīva piespēle. 

Kā ziņots, decembra vidū Latvijas izlase divos pārbaudes mačos tiksies ar Vāciju, bet februārī gaidāma dalība Soču olimpiskajās spēlēs. Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties