17.03.2015. 11:12
Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras «Canucks» uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ir pateicīgs Latvijas valstsvienībai par nonākšanu pasaules spēcīgākajā hokeja līgā.

  • Ķēniņam rezultatīva piespēle «Canucks» uzvarā NHL mačā 2015. g. 15. marts
  • Treneris Kroufords: Ķēniņš iederas Ziemeļamerikas hokejā 2015. g. 19. februāris

«Pārcelties no Latvijas uz Šveici bija svarīgi. Tomēr tas nebija viegli, jo bija jādodas prom no ģimenes. Es tur iemācījos ļoti daudz, jo īpaši trenējoties pie diviem NHL treneriem - Marka Krouforda un Boba Hārtlija,» skaidroja Ķēniņš.

Pirms došanās uz NHL Ķēniņš trīs sezonas pārstāvēja Šveices augstākās līgas (NLA) vienību Cīrihes «ZSC Lions», divas reizes kļūstot par valsts čempionu.

«Pateicoties Latvijas izlasei, spēlēju NHL,» atzina Ķēniņš. «Esmu ļoti pateicīgs. Šī man ir lieliska iespēja pārstāvēt savu valsti pasaules spēcīgākajā hokeja līgā.»

Šīs sezonas 18 NHL mačos latviešu hokejists atzīmējies ar triju vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm partneriem. Ķēniņš ir 18. latviešu spēlētājs, kas kāpis uz NHL ledus.

«Bērnībā vienmēr sapņoju par NHL, tagad man ir iespēja pierādīt sevi. Lieliska sajūta,» piebilda latvietis.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Canucks» ar 82 punktiem 68 spēlēs ieņem sesto pozīciju.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties