22.03.2015. 09:27
Svarīgu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē naktī uz svētdienu Vankūveras «Canucks» komandai palīdzēja izcīnīt Ronalds Ķēniņš. Viņa pārstāvētā vienība ar 4:1 izbraukumā pieveica pagājušā gada Stenlija kausa ieguvēju Losandželosas «Kings».

• Ķēniņš pozitīvs «Canucks» zaudējumā NHL spēlē 2015. g. 20. marts
  • «Sabres» komanda bez savainotā Girgensona piekāpjas Ņūdžersijas «Devils» vakar

24 gadus vecais Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, lietoja trīs spēka paņēmienus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rezultātu otrā perioda sākumā atklāja «Kings» slovāku uzbrucējs Mariāns Gaborīks. Izlīdzinājumu 14 minūtes vēlāk panāca Niks Bonino, bet vadību viesi pārņēma trešās trešdaļas 5. minūtē, kad precīzi no asa leņķa meta Radims Vrbata.

Pēdējā minūtē pa precīzam metienam no savas laukuma puses tukšos vārtos izpildīja zviedrs Dāniels Sedīns un Bo Horvats.

Ķēniņš šosezon aizvadītā 21 spēlē izcēlies ar 3 vārtu guvumiem, 8 rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr citā spēlē kārtējo zaudējumu bez savainotā Zemgus Girgensona piedzīvoja Teda Nolana vadītā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 0:3 viesos piekāpās Nešvilas «Predators».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Canucks» ar 71 mačā izcīnītu 41 uzvaru ieņem 6. pozīciju, kamēr «Sabres» ar 72 spēlēs piedzīvotiem 52 zaudējumiem ir vājākā komanda Austrumu konferencē un visā līgā.