02.02.2015. 07:56

, LSM.LV - Sports

Ķēniņš rezultatīvs bija pēdējās trešdaļas vidū, kad ātrā uzbrukumā ar plaukstas metienu samazināja rezultāta starpību līdz 1:3. Daniels Sedins minūti vēlāk sadeldēja viesu pārsvaru līdz minimumam, taču pēdējā minūtē laukuma saimnieki ielaida ripu tukšos vārtos pēc Džeisona Cukera metiena.

Laukumā Ķēniņš bija astoņas minūtes (8:15), nopelnot mazāko spēles laiku "Canucks" sastāvā. Viņa rēķinā līdzās vienīgajam metienam pa vārtiem bija arī divi spēka paņēmieni un pozitīvs lietderības rādītājs +1.

Vankūveras klubs ar 48 spēlēs gūtiem 57 punktiem ieņem 7. vietu Rietumu konferencē, taču pēdējās četrās cīņās "Canucks" hokejisti cietuši trīs zaudējumus..

Debijas spēle NHL Ķēniņam bija piektdien, kad "Canucks" uzvarēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres". Uz Vankūveru Ķēniņu izsauca no fārmkluba Amerikas hokeja līgā (AHL), kur viņš debijas sezonā Ziemeļamerikā 36 spēlēs ir iemetis piecus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.  "Canucks" sastāvā Ķēniņš aizstāja traumu guvušo uzbrucēju Dereku Dorsetu.

Līgumu ar "Canucks" Ķēniņš noslēdza 2013. gada vasarā, bet pirms pārcelšanās uz Ziemeļameriku viņš spēlēja Šveices kluba Cīrihes "ZSC Lions" sistēmā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA