26.04.2015. 07:42

, LSM.LV - Sports

Pirmoreiz izslēgšanas spēļu sērijā Ķēniņš netika iekļauts pieteikumā. Sērijā iepriekšējās piecās spēlēs Ķēniņš guva vienus vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja. "Canucks" izstāšanās paver iespēju Ķēniņam pievienoties Latvijas izlasei pasaules čempionātā, ja pret to neiebildīs kluba vadība un uzbrucēju nenosūtīs uz fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL).

Pēdējo cīņu Kalgari viesi uzsāka ļoti veiksmīgi un pirmajā trešdaļā panāca 3:0. Lai gan līdz otrā perioda septītajai minūtei "Flames" rezultātu izlīdzināja, Vankūveras klubs vēlreiz izvirzījās vadībā ar 4:3, taču pēdējā trešdaļā ielaida četrus bezatbildes vārtus, tostarp divreiz ripa cīņas izskaņā nonāca tukšos vārtos.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Maikls Ferlands un Jirži Hudlers. Pirmoreiz pēdējās 11 sezonās "Flames" tika tālāk par izslēgšanas turnīra pirmo kārtu un Rietumu konferences pusfinālā tiksies ar Anaheimas "Ducks".

Citās pirmās kārtas spēlēs sestdien Rietumu konferences pusfinālu sasniedza Čikāgas "Blackhawks", kas ar 4:3 mājās uzvarēja Nešvilas "Predators" un sērijā panāca 4:2. Sērijā septītā spēle būs vajadzīga Austrumu konferencē, kur Ņujorkas "Islanders" savā laukumā ar 3:1 uzveica Vašingtonas "Capitals" hokejistus. Savukārt pārsvaru 3:2 sērijā ieguva Detroitas "Red Wings" pēc viesos gūtas uzvaras 4:0 pār Tampabejas "Lightning".

Ķēniņš regulārajā sezonā, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 30 spēlēs guva četrus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles.