15.02.2015. 08:16

, LSM.LV - Sports

Ātrā izrāvienā pa laukuma malu Ķēniņš četras minūtes pirms pirmā pārtraukuma atklāja rezultātu, kad plaukstas metienu no patālas distances mājinieku vārtsargs Kari Ramo nespēja tvert. Ķēniņš spēlēja 10 minūtes (9:45) un divreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Mājiniekiem Šona Monahana divi vārti ļāva otrajā periodā pārņemt vadību, taču līdz pārtraukumam precīzs bija arī Lindens Vejs "Canucks" sastāvā. Uzvaras vārtus laukuma saimniekiem pēdējā perioda otrajā minūtē guva Lenss Buma.

Kopš janvāra beigām Ķēniņš Vankūveras klubā ir aizvadījis septiņas spēles, kurās izdarīja arī vienu rezultatīvu piespēli. Pirms uzaicinājuma uz "Canucks" Ķēniņš spēlēja Vankūveras fārmklubā Jutikas "Comets" Amerikas hokeja līgā (AHL). Debijas sezonā AHL Ķēniņš 36 spēlēs ir guvis piecus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

"Canucks" ar 65 punktiem 55 spēlēs ieņem 7. vietu NHL Rietumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs pirmdien mājās pret Minesotas "Wild".