07.04.2015. 08:41
Pēc vienas spēles pārtraukuma Vankūveras "Canucks" sastāvā atgriezās latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kurš uzvarā pār pašreizējo Stenlija kausa sargātāju Losandželosas "Kings" (2:1, bullīšos) maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ronalds Ķēniņš laukumā pavadīja deviņas minūtes un 20 sekundes, kas bija otrs īsākais spēles laiks komandā. Ķēniņš izdarīja divus metienus pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Arī savā iepriekšējā spēlē pret Čikāgas "Blackhawks" (1:3) Ķēniņš tika pie negatīva lietderības koeficienta (-2).

Losandželosas "Kings" rezultātu atklāja jau 73. sekundē, kad viesi devās pusātrā pretuzbrukumā un Džefs Kārters vārtu priekšā piespēlēja Dvaitam Kingam (1:0). Izlīdzinājumu Vankūveras "Canucks" panāca vien desmit minūtes līdz pamatlaika beigām – Henriks Sedīns uz iemetiena apli atspēlēja savam dvīņu brālim Danielam Sedīnam, kurš pārspēja Džonatanu Kviku (1:1).

Pēcspēles metienu sērijā vienīgo precīzo mēģinājumu trešajā sērijā izpildīja Kriss Higinss, nodrošinot Vankūverai vērtīgu uzvaru (2:1). Mājiniekiem pirms tam neprecīzs bija gan Niks Bonīno, gan Radims Vrbata, bet viesiem nesekmīgi bija Kārters, Anže Kopitars un Mariāns Gāborīks. "Canucks" līdz sezonas beigām vēl atlikušas divas mājas spēles – pret "Coyotes" un "Oilers".

Uzvaru svinēja arī Teda Nolana un Artūra Irbes trenētā Bufalo "Sabres", kas bez savainotā Zemgus Girgensona savā laukumā nosargāja uzvaru pār Karolīnas "Hurricanes" (4:3). "Sabres" jau 37. minūtē bija vadībā ar četru ripu pārsvaru (4:0), taču Karolīna piecarpus minūtes līdz pamatlaika beigām bija pietuvojusies līdz minimumam (3:4).

Par spēles zvaigznēm tika atzīti Bufalo uzbrucēji Tailers Eniss un Braiens Džionta (abiem 1+1), kā arī vārtsargs Andešs Lindbeks, kurš atvairīja 49 no 52 metieniem (Bufalo tika nomētāta ar 52 pret 25). Pateicoties uzvarai, "Sabres" vēl saglabā cerības izvairīties no pēdējās vietas līgā. Šobrīd "Sabres" 80 spēlēs ir 54 punkti, bet Rietumu konferences vājākā vienība Arizonas "Coyotes" 79 spēlēs tikusi pie 56 punktiem. Vienāda punktu skaita gadījumā priekšroka būs Arizonai.

Citā mačā deviņu uzvaru sēriju pārtrauca Kolumbusas "Blue Jackets", kas izbraukumā 28 sekundes līdz pamatlaika beigām izlaida uzvaru pār Ņujorkas "Rangers" (3:3) un pēc tam ielaida arī pagarinājumā (3:4),

7. Coyotes 79 24-47-8 56

Treknrakstā izceltas komandas, kuras jau nodrošinājušas vietu Stenlija kausa izcīņā, bet slīprakstā – klubi, kuri zaudēja teorētiskas izredzes uz "play-off"

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa